Секрети веб-моделей

Ви почали працювати у відеочаті: пройшов один день роботи моделлю, потім інший, а заробити пристойну суму так і не вийшло? Давайте розбиратися, яка може бути причина і в чому ваша помилка, а також поділимося кількома секретами, які допоможуть вам у подальшій роботі.

Помилки веб-моделі-початківця

Спілкування

Багато дівчат спілкуються зі співрозмовниками за стандартною схемою. Це заучені фрази та універсальний підхід до кожного користувача по той бік екрану. Таким чином вони ніяк не запам'ятовуються клієнтам, адже спілкування з ними не залишається абсолютно ніяких вражень. Не забувайте, що чоловіки приходять на сайти знайомств та відеочати з різними цілями. Є мембери, які люблять просто поговорити про те, як пройшов їхній день, поділитись історіями з життя і нічого більше. Інші ж воліють розмови більш інтимні теми і флірт. Кожна модель сама вибирає, як розвиватиметься розмова – ніхто не може змусити її обговорювати те, що їй не подобається.

Зовнішність

Також відштовхнути може зовнішній вигляд. Тут ніхто не чекає на модель зовнішніх даних голлівудської зірки. Навпаки, вам дуже важливо вміти обіграти свою зовнішність, підкреслити її за допомогою зачіски, макіяжу та вбрання – пам'ятайте, що ви прийшли на побачення, хай воно і проходить у форматі онлайн. Особливо це стосується тих моделей, які працюють вдома: неприпустимо з'являтися перед глядачами неохайним, у домашній одязі, з розпатланим волоссям і абсолютно без макіяжу. Ваша особа та зовнішній вигляд мають стати вашою візитною карткою та перетворитися на спосіб заробітку!

Зверніть увагу, що після реєстрації на BongaModels, проходження навчання та першого виходу в ефір не потрібно чекати, що гроші відразу посипляться на вас ніби з неба. Існує кілька прийомів, які зроблять спілкування з іноземцем приємним і залишать у нього масу позитивних емоцій. Модель, у свою чергу, отримає щедру винагороду.

Секрет високого заробітку успішних моделей

Щоб досягти успіху у сфері вебкам, новачкам слід поставитися до цієї роботи серйозно. На початку кар'єри доведеться працювати по 5 днів на тиждень і вести трансляцію щонайменше 4 години. З часом, коли модель знайде свою аудиторію постійних глядачів, може дозволити собі трохи розслабитися. Але крім самих трансляцій, успішні забезпечені моделі мають й інші способи додаткового заробітку:

  • Стабільний дохід з продажу фото та відео,
  • Регулярні подарунки від відданих фанатів,
  • Участь у конкурсах із грошовими призами на сайтах,
  • Щоденний прибуток з нашої партнерської програми.

Секрети веб-моделей, які допоможуть заробляти більше

Ми змогли поговорити з моделями, які працюють з нами вже давно, і за цей час досягли великих успіхів у відеочатах. Вони погодилися поділитися з нашими читачам кількома секретами та дати пару порад, які допомагають моделям заробляти більше у спілкуванні з мемберами.

Порада 1

Ви маєте бути цікавою. Покладаючись тільки на зовнішність, ви не зможете довго утримувати забезпечених мемберів на трансляції. Ви повинні вміти захоплювати глядача розмовою, розповідати цікаві факти про себе, привабливі історії або обговорювати з глядачами останні новини. Ваше завдання – зацікавити в собі клієнта, створити інтригу. У такому разі ваше спілкування продовжиться в приватному чаті, де мембер оплачуватиме розмову щохвилини.

Порада 2

Намагайтеся бути максимально природною у спілкуванні. Чоловіки відчувають фальш та награність навіть через веб-камеру. Ви повинні насолоджуватись розмовою з глядачем, уважно слухати його та показувати щирі емоції. Саме до таких моделей мембери повертатимуться знову і знову. Не поспішайте відмовлятися від клієнтів, спілкування з якими дається вам нелегко - іноді саме такі співрозмовники стають найщедрішими та постійними глядачами.

Порада 3

Не варто економити на якісному обладнанні! На старті вебкам не вимагає від вас жодних вкладень, але зі зростанням вашого заробітку необхідно буде вкласти частину зароблених грошей у якісну камеру, професійне світло, потужний комп'ютер або ремонт у вашій кімнаті. Якщо ви не покращуватимете вашу робочу техніку та інтер'єр вашої кімнати, то вам навряд чи вдасться досягти великих успіхів у світі вебкам бізнесу, адже тут необхідно постійно вдосконалюватись.

Порада 4

Працюйте. Не забувайте, що яким би простим і приємним не здалося б це заняття, але це робота. Приділяючи їй півгодини на день, на нову шубу заробити навряд чи вийде. Також дуже важлива сталість, особливо для новачків. Намагайтеся проводити трансляції в один і той же час в ті самі дні - так ваші глядачі зможуть швидше запам'ятати вас і стати регулярними відвідувачами трансляцій.

Порада 5

Окрім безкоштовного чату, де модель може розраховувати лише на чайові, існує ще й функція приватного спілкування. У приватному чаті кожна хвилина віч-на-віч з моделлю коштує грошей, так що ваше основне завдання - тягнути час. Розкажіть про себе, поділіться якими-небудь деталями вашого дня, запитайте про його настрої, хобі, уподобання. Створіть атмосферу інтриги, щоб клієнт чекав продовження – рухи мають бути плавними та неквапливими. У жодному разі не показуйте мемберу все й одразу - у такому разі він дуже швидко залишить приватний чат.

Порада 6

Приділіть особливу увагу вашій анкеті. Анкета є вашою особою, адже саме по ній у мемберів складається перше враження про вас, особливо коли ви оффлайн. Підберіть фотографії, подумайте над тим, що ви можете додати у вашу анкету, що зробить її не тільки приємною для ока, але й зберігатиме в собі частинку вас.

Але це далеко не всі секрети вебкам бізнесу! Проходьте реєстрацію на нашому сайті, і ви не тільки дізнаєтесь більше – ви відкриєте для себе шлях, який змінить ваше життя!